Про кераміку

Керамічна плитка є одним з найдавніших будівельних матеріалів, який увійшов у наше життя більше 2000 років тому. Кераміка не тільки закріпила позиції, але й помітно розширила галузі застосування.

У Туреччині цей процес був розпочатий доктором Ібрагімом Бодуром. Чанаккальскій керамічний завод став фундаментом Kale Group і познайомив з турецькою керамікою увесь світ у 1957 році.

Незабаром компанія Kale стала піонером у виробництві кераміки і, продемонструвавши своє ноу-хау світу, заявила про себе в багатьох галузях промисловості.

 

У чому відмінність керамічної плитки від керамограніта?

При виробництві керамічної плитки і керамограніта застосовуються практично одні і ті ж компоненти. Йдеться про пісок, глину, польовий шпат і каоліни. Проте сам процес виготовлення цих оздоблювальних покриттів кардинально відрізняється. Температура випалювання керамограніта значно вище, ніж плитки (1200 ° C), а тиск преса – 450 кг на 1 см. Під час виробництва керамограніта не виникає мікропор, що дає можливість даному матеріалу мати більш тривалий термін використання на відкритій місцевості. Йому не страшні потрапляння великої кількості води, а також аномально низькі температури. Метою розробки технології виробництва керамограніта було створення матеріалу, придатного для оздоблення підлоги в приміщеннях промислових підприємств. Матеріал мав бути абразивним та витримувати високий тиск.

 

Виробництво керамограніта Kalesinterflex

Технологія виробництва керамогранита Kalesinterflex буквально протягом одного року справила величезний вплив на керамічну промисловість як в Туреччині, так і в світі. З моменту його впровадження у масове виробництво матеріал став новим фаворитом у архітекторів і будівельників. Новий продукт значно легше, ніж звичайна керамічна плитка, що дозволяє зменшити навантаження на будівлях. Маючи унікальні особливості, матеріал дав незліченну кількість ідей у ​​всіх сферах будівництва.  Керамограніт Kalesinterflex виготовляється за технологією однократного випалу з високоякісних природних сировинних матеріалів: вогнетривкої української і турецької глини, каоліну, польового шпату, кварцового піску і фарбувальних пігментів.  Виготовлену суміш пресують під високим тиском і обпалюють при температурі 1200 ° C. У результаті виходить надзвичайно міцний матеріал з розвиненою кристалічною структурою і насиченою склоподібною фазою, при цьому з практично нульовим водопоглинанням. Kalesinterflex не тільки отримав високе схвалення, але й був названий «керамічним проривом». Адже, по суті, немає площин в інтер’єрі, де цього матеріалу не знайшлося б застосування – підлоги, стіни, стелі й підвіконня. Ще не один матеріал не мав такої універсальністі. Найбільш активно керамограніт Kalesinterflex застосовують в дизайні комерційних проєктів – ТРЦ, Бізнес Центри, готелі, офіси, в великих просторах керамопанелі створюють монолітні поверхні з мінімальною кількістю стиків.

Kalesinterflex – керамограніт, якому властива стійкість до температурних перепадів, ударам і навантаженням.

Керамограніт – морозостійкий матеріал. Для того, щоб плитка вважалася морозостійкою, вона повинна бути всередині абсолютно щільною, не містити ніяких тріщин і пор. У пори звичайної плитки дуже легко набирається волога, яка при мінусовій температурі замерзає і, за законами фізики, розриває плитку зсередини. Отже, чим нижче водопоглинання плитки, тим вище її морозостійкість. Водопоглинання керамограніта менше 1% (найчастіше десята або сота відсотка.) Саме тому він надзвичайно стійкий до низьких температур.

 

Розміри і товщина керамограніта Kalesinterflex

Найбільша в Туреччині тонка плитка Kalesinterflex забезпечує зручну архітектуру завдяки унікальній товщині: 3 мм і 5 мм, а також максимальним розмірам: 1000×3000 мм і 1200×3600 мм. Плита може бути розрізана і встановлена ​​в будь-якому розмірі  згідно проєкту. Керамограніт Kalesinterflex виробляється за екологічно чистою технологією при малих витратах електроенергії і кількості сировини. У порівнянні з традиційним процесом виробництва кераміки виділення газу й пилу в 20 разів менше, а викиди CO2 менше в 1000 разів. Kalesinterflex має сертифікат Ecospecifier.  Важливою особливістю є вагова характеристика цього матеріалу. Усього – 7 кг / м2, що дозволяє полегшити облицювання фасаду будівлі, у порівнянні зі звичайним керамогранитом, вага якого коливається від 18-25 кг / м2.

Вага плити Kalesinterflex товщиною 3 мм складає 7 кг / м2.

Вага плити Kalesinterflex товщиною 5 мм становить 11,5 кг / м2.

При таких габаритних форматах матеріал має здатність витримувати навантаження та удари по всій площині, що обумовлено додаванням скловолокна при виробництві. Революційна здатність приймати радіальні форми, за рахунок товщини і розмірів, дозволяє по-новому подивитися на архітектурні і дизайнерські проєкти. Розроблена, щоб формувати архітектуру майбутнього, плитка Kalesinterflex володіє чудовими характеристиками, що забезпечують бездоганну роботу за будь-яких умов.

 

Застосування та переваги Kalesinterflex

Даний продукт має високі фізичні властивості та стійкість до стирання. Тому керамічний граніт ідеально підходить для використання у місцях з великим скупченням людей, для оздоблення житлових приміщень та навісних вентильованих фасадів. Будівля, облицьована керамогранітом, виглядає сучасно, стильно і презентабельно. Володіючи високими технічними характеристиками й естетичними перевагами, керамограніт Kalesinterflex здатний вирішити найскладніші архітектурні завдання. Панелі Kalesinterflex дозволяють вирішити всі «радіальні проблеми» в архітектурі, створюючи монолітні поверхні з мінімальною кількістю стиків (при радіусі 5 метрів).  Плитка Kalesinterflex забезпечує захист як на відкритому повітрі, так і в приміщенні, навіть при поганому освітленні. Вона гігієнічна й стійка до бактерій, цвілі та грибків. Антибактеріальні властивості плитки Kalesinterflex підтверджені TÜBİTAK (Рада з наукових і технологічних досліджень Туреччини).

 

Галузі використання

Розроблена для формування архітектури майбутнього, плитка Kalesinterflex, володіє чудовими характеристиками і значно відрізняється від звичайної кераміки. Завдяки своїй малій вазі і товщині плитка Kalesinterflex є ідеальним вибором для створення зовнішніх поверхонь, а міцна структура забезпечує її стійкість до різних кліматичних умов. Сучасний зовнішній вигляд, великі розміри, які зменшують кількість швів між плитками, і широкий спектр кольорів роблять плитку Kalesinterflex невід’ємною частиною будь-якого інтер’єру, додаючи цінність знаходження в різних житлових приміщеннях, включаючи торгові центри, офіси, станції метро, ​​будинки і ресторани.

 

Максимум у кераміці

Плитка Kalesinterflex, відрізняючись своєю легкістю, гнучкістю, простотою різання і міцною поверхнею, виходить за рамки звичайних галузей застосування кераміки. Ця особлива кераміка пропонує функціональне використання, і може бути інтегрована в створення стільниць, ванних кімнат і кухонних поверхонь, приймаючи форму згідно проєкту.

 

Безмежні поверхні, нетрадиційні будівлі

Пропонуючи природний вигляд, глибоку рельєфну структуру і багатий вибір відтінків, Kalesinterflex підійде вам за будь-яких обставин та побажань. Виготовлена ​​з використанням системи Divario, однією з найяскравіших особливостей плитки є її безмежна поверхня. Тут не використовується художній друк, що дає унікальне поєднання малюнка і кольору в кожній окремій керамічній плитці. Kalesinterflex виготовляється швидше, ніж аналоги, і забезпечує максимальну ефективність в місцях з інтенсивним рухом. Технологія Kaleguard, яку ексклюзивно пропонує компанія Kale, відкриває нову еру в сфері нанокомпозитних покриттів. Kaleguard включається в керамічне покриття на етапі виробництва за допомогою нанотехнологічних методів, і це виділяє її серед конкурентів у своєму секторі завдяки тому, що вона забезпечує постійний і всебічний захист. Компанія Kale розробила технологію Kaleguard як унікальний засіб захисту поверхні, що володіє антибактеріальними, водовідштовхувальними і самоочисними (фотокаталітичними) властивостями. Система захисту поверхні Kaleguard об’єднує всі ці функції в одному продукті і може бути включена в будь-який продукт компанії Kale на етапі виробництва. Така система пропонується ексклюзивно компанією Kale. Матеріал можна використовувати як для фасадів з клейовими системами, так і для вентильованих і суцільних фасадів.