Kale Group - 60 років на світовому ринку

Мрія, яка простягається від землі до небес

Родючі землі Анатолії протягом століть були будинком багатьох цивілізацій і стали свідками нововведень в історії кераміки.


Кераміка, створена шляхом поєднання вогню і глини, вплинула на формування різних цивілізацій, ставши незамінним елементом сучасного життя.


Заснований в 1957 році в м.Чанаккале і названий на честь мистецтва кераміки, Чанаккальскій керамічний завод став фундаментом Kale Group і познайомив з турецької керамікою увесь світ.

Незабаром компанія Kale стала піонером у виробництві кераміки і, продемонструвавши своє ноу-хау світу, заявила про себе в багатьох галузях промисловості.

 

Група компаній Kale, що заслужила повагу як в Туреччині, так і в усьому світі, складається з 20 компаній, які очолюють свої галузі, починаючи від будівництва, хімікатів і логістики, закінчуючи авіаційною та оборонною галузями, а також виробництвом. Володіючи довірою і досвідом, компанія Kale продовжує залишатися діловим партнером провідних світових гігантів, включаючи: Lockheed Martin, Boeing, Rolls-Royce та Airbus.

 

В Україні бренд Kalesinterflex ексклюзивно представляє компанія Genfasad, яка також є офіційним представником HPL Gentaş.

Нам довіряють кращі

Про нас в цифрах

1,25 млн м2

Площа виробництва

1,6 млн м2

Виробництво Калесінтерфлекс

64,5 млн м2/год

Загальні обсяги виробництва

650 000 м2

Площа закритих приміщень

№4 В Європі
№15 В світі
18 Виробничих майданчиків

“Розвивайся там, де ростеш”

це бачення, відповідно до якого працює компанія Kale, представляючи зміни і розвиток в своїй галузі

Технологія Kalesinterflex була розроблена протягом одного року і справила величезний вплив на керамічну промисловість в Туреччині та в усьому світі. З моменту впровадження технології в масове виробництво, Kalesınterflex став фаворитом у архітекторів та будівельників.

необхідна консультація фахівця?